OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 20 ndz

1. Jutro, 15 sierpnia, uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Obowiązkowe uczestnictwo we mszy św.
2. Tego dnia błogosławione są bukiety kwiatów, ziół i warzyw.
3. Jutro przypada również kolejna rocznica Bitwy Warszawskiej z 1920 roku, tak zwanego Cudu nad Wisłą. Polacy odnieśli wówczas wielkie zwycięstwo w walce z wojskami rosyjskimi. Ten dzień obchodzony jest także jako Święto Wojska Polskiego.
4. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona na KUL.
5. Dziękuję rodzinie Smolągów za ciasto dla pielgrzymów.
7. Breloki ze św. Krzysztofem w cenie 5 zł i więcej.(dochód na środki transportu dla misjonarzy ) Ofiary z niedzieli błogosławieństwa kierowców i pojazdów wyniosły 955 zł.
8. Polecamy dzisiejszy numer „Gościa Niedzielnego” z kolejną płytą z cyklu Biblia Audio, a na niej trzy księgi mądrościowe: Księga Hioba, Księga Psalmów i Księga Przysłów.
9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę wzrastania w wierze, nadziei i miłości oraz nieustannego trwania przy Chrystusie i nieustannej opieki Maryi Wniebowziętej.

dnia: 2022-08-12 14:40

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 20 ndz

2. Tego dnia błogosławione są bukiety kwiatów, ziół i warzyw.
4. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona na KUL.
5. Dziękuję rodzinie Smolągów za ciasto dla pielgrzymów.
6. Dziękuję za ofiary: a/ Smyków- 100, Olszamowice -100, c/ Czermno Kolonia u P. Kołodyńskiej -100.d/ Kościelna -200
9. Ks. Rafał Kosowski wikariusz z parafii Fałków zaprasza na pielgrzymkę do Medjugorje w dniach 4-11 listopada. Szczegółowe informacje będą na plakacie w przyszłym tygodniu.
10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę wzrastania w wierze, nadziei i miłości oraz nieustannego trwania przy Chrystusie i nieustannej opieki Maryi Wniebowziętej.

dnia: 2022-08-06 06:29