Msze Święte
Aktualizacja z dnia:
2022-08-18
W dni powszechne:
  • poniedziałek, środa, piątek :17.00
    wtorek, czwartek, sobota : 7.30
    Spowiedź św. przed każdą Mszą sw.
W dni świąteczne:
  • 9.00 11.30 16.00 ( czerwiec-
    wrzesień o godz. 7.00 zamiast o 16.00, oraz Adwent)

    Spowiedź św. przed każdą Mszą sw.
Msze Święte
  • ŚRODA 10.08
    18.00 I + Władysławę Dąbrowską – chrześniaczki Doroty z rodz.
    II + Władysława 2 r. Jadwigę, Mariannę, Jana, Edwarda, Janusza
    Waszczyków
    Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy
    18.30 I+ ks. Tadeusza Gębkę
    II + Magdalenę Chuda
    CZWARTEK 11.08

    7.00+ Józefa, Józefę Krzosów zm. Auguścików
    7.30 + Jana, Józefa, Krystynę Koniecznych, Stanisława Domańskiego,
    dziadków Koniecznych i Domańskich

    PIĄTEK 12.08
    18.00 + Władysława, Bronisławę, Stanisława Wołczyków, Mariannę,
    Bolesława, Jana Zenków, Ryszarda, Waldemara Koniecznych.
    18.30 + Marka Małeckiego –Wiktor

    SOBOTA 13.08

    17.00 ślub : Hubert Tomaszek – Magdalena Zenka

    18.00 nabożeństwo fatimskie ( intencje wspólne: min + Tadeusza,
    Danutę, Jana Malinowskich, błagalna za Piotra)

    NIEDZIELA 14.08

    7.00 + Mariannę Nowak – sąsiedzi

    9.00 o bł. Boże dla Kacpra i Szymona, i ich rodziców

    11.30 w intencji Parafian

    Wniebowzięcie NMP PONIEDZIAŁEK 15.08

    7.00 + Władysławę, Jana Wilkowskich ich rodziców i dziadków
    9.00 + Lucynę, Stanisława Baran, Anielę , Henryka Strychalskich,
    Mariannę, Stanisława , Teodozję, Kazimierza Resiaków

    11.30 w intencji Parafian oraz o bł. Boże dla strażaków
    Chrzest Tymona Zenka

    WTOREK 16.08
    18.00 + Zdzisława Kulczyka p
    18.30 + Kazimierę r. Wacława , Adama Dylewskich, zm. Dylewskich,
    Grochalów
    ŚRODA 17.08
    18.00 + Józefa, Jana, Józefę Krzosów, zm. z rodz.
    Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy
    18.30 +Bronisławę Wolską – Danuta i Leszek Wojakowscy
    CZWARTEK 18.08
    7.00+ Irenę Michalską p1
    7.30 + Jadwigę Grudzień – Dorota z rodz.
    PIĄTEK 19.08
    18.00 + Paulinę r. Kazimierza Domańskich ich rodziców i rodzeństwo
    18.30 + Janinę Muskała RR
    SOBOTA 20.08

    7.00 +Stanisława, Irenę Baran, Bronisławę, Józefa Bernackich, Zofię
    Orman
    7.30 + Józefę, Ignacego Michalskich, Adelę, Stanisława, Mariana
    Domańskich


    NIEDZIELA 21.08

    7.00 + Cecylię Domańską – rodzina Kaszubów

    9.00 + Mariana Palusa – Maria Łuszczyńska z rodz.

    11.30 w intencji Parafian oraz o bł. Boże w 34 r. ślubu Wiktora i Bożeny
    Młynarczyków

    PONIEDZIAŁEK 22.08

    18.00 + Zdzisława Szczepańczyka
    18.30 + Władysławę Dąbrowską – sąsiedzi

    WTOREK 23.08
    7.00 + Edwarda Wrzeszcza p2
    7.30 + Stefana Słodczyka – Janina Pytlos z rodz.

    ŚRODA 24.08
    18.00 + Janinę Liszka p1
    Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy
    18.30 +Stanisława Wilkowskiego p2

    CZWARTEK 25.08
    7.00+ Romana Plutę – c. Małgorzata z rodz.
    7.30 + Magdalenę Chuda – właściciele Piekarni

    NMP Częstochowskiej PIĄTEK 26.08
    18.00 + Paulinę, Józefa Dąbrowskich, zm z rodz. Dąbrowskich
    18.40 + Sabinę, Stefana Kwiecińskich, zm. z rodz. Kwiecińskich,
    Pawlików

    SOBOTA 27.08

    7.00 +Władysławę Szopińską – Stanisław Cieślik z rodz.
    7.30 + Jana Wolskiego p2

    15.00 chrzest Neli Estery Szymczyk


    NIEDZIELA 28.08

    7.00 + Jana Domańskiego

    9.00 + Ryszarda Nyzię – szwagierka Teodozja z rodz.

    11.30 w intencji Parafian

    PONIEDZIAŁEK 29.08

    18.00 + Irenę Michalską – pracownicy Polstar i Kontrade
    18.30 + Teresę Stańczyk - wnuczka Kinga z mężem

    WTOREK 30.08
    7.00 + Stanisława r. Helenę, Krystynę, Jana, Agnieszkę, Annę Nyziów, zm
    z rodz. Resiaków, Urbanów, Magdziarzów
    7.30 + Jana Michalskiego - siostrzeniece

    ŚRODA 31.08
    18.00 + Stanisławę Wołczyk - Renata i Paweł Sochaccy
    Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy
    18.30 +Mirosława Chudy – Firma InPost

    CZWARTEK 01.09
    7.00+ Bronisława Dąbrowskiego.
    8.00 msza św. o bł. Boże na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego

    PIĄTEK 02.09
    18.00 I + Edwarda Bużowicza p8
    II + Stefana, Rozalię Słodczyków, Helenę, Marka , Zdzisława,
    Tomasza Pawlików, dz. Pawlików, Zganiaczów
    18.30 + I Bogusławę Waszczyk p
    II + Henrykę Konieczną – Haliny i Michała Bieleckich z rodz.

    SOBOTA 03.09

    7.00 + Romana Barana p3
    18.00 wieczernik maryjny


    NIEDZIELA 04.09

    7.00 + Ignacego r. Reginę Koniecznych

    9.00 + Mieczysława Nowaka 5 r., zm. Nowaków, Zganiaczów

    11.30 w intencji Parafian

^^Do góry