Msze Święte
Aktualizacja z dnia:
2024-02-27
W dni powszechne:
  • poniedziałek, środa, piątek :18.00
    wtorek, czwartek, sobota : 7.30
    Spowiedź św. przed każdą Mszą sw.
W dni świąteczne:
  • 9.00 11.30 16.00 ( czerwiec-
    wrzesień o godz. 7.00 zamiast o 16.00, oraz Adwent)

    Spowiedź św. przed każdą Mszą sw.
Msze Święte



  • Jeśli ktoś nie życzy sobie zamieszczania intencji na stronie , proszę zastrzec przy zamawianiu (ochrona danych osobowych RODO).
    Dowodem zamówionej intencji oraz terminu jest otrzymane poświadczenie w kancelarii, lub SMS, jeśli intencja została zamówiona telefonicznie. Można też przesłać zapytanie emailem czy wolny jest termin mszy świętej. Adres: parafianawiedzenianmp@gmail.com

    Jeśli są różnice w dacie i godzinie z terminem na stronie internetowe , a poświadczeniem z kancelarii , proszę o kontakt telefoniczny:447873425.





    PONIEDZIAŁEK 26.02

    17.00 + Edwarda 2 r. Helenę Pluta
    17.30 + Mieczysława Stefańskiego – żona i syn Paweł

    ŚRODA 28.02

    17.00 + Genowefę , Ignacego Koniecznych, Józefę, Jana, Józefę Lasotów i
    ich rodziców
    Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy
    17.30 + Waldemara Rygalskiego – brat Stanisław z rodz.

    CZWARTEK 29.02
    7.30+ Helenę Pluta – córka Danuta z mężem i dziećmi

    PIĄTEK 01.03
    16.30 Droga Krzyżowa ( spowiedź św.)
    17.00 + Piotra Stoleckiego, Adama, Mariannę, Henrykę Stoleckich,
    Weronikę, Franciszka, Stanisława Rudeckich, Henryka,
    Waldemara, Franciszka Plutów, zm. babcie
    17.30 + Mieczysława Stefańskiego – Józefy Kaczmarek

    SOBOTA 02.03
    17.00 + Jana Drożdża – Sylwia i Paweł
    17.30 + Helenę Pluta – córka Jadwiga
    Różaniec – I sobota

    NIEDZIELA 3.03

    9.00 + Zofię Młynarską p4
    11.30 w int Parafian
    15.30 Gorzkie Żale
    16.00 + Andrzeja Nowaka - matka

    PONIEDZIAŁEK 04.03

    17.00 + Kazimierza Domańskiego
    17.30 + Czesława Koniecznego syn Dawid z rodz.

    WTOREK 5.03

    17.00 + Mariannę, Stefana Chojnackich, Zdzisławę Domańską

    ŚRODA 6.03

    17.00 + Władysława Lasotę p1
    Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy
    17.30 + Mariannę Konieczną – Barbara Barżysko i Bernardeta Kwiek

    CZWARTEK 7.03

    16.00 Godzina Święta( Adoracja Najświętszego Sakramentu)
    17.00 + Władysławę Świerczyńską – wnuki Adrian, Amanda, Antoni

    PIĄTEK 08.03
    16.30 Droga Krzyżowa
    17.00 + Mariannę, Wacława Bernackich, Józefę Pluta, zm. babcie
    i dziadków
    17.30 + Teresę Konieczna p1

    SOBOTA 09.03

    7.30 + Stanisława Domańskiego - pracownicy Urzędu Gminy
    8.00 + Zofię Młynarską - koleżanki i koledzy Stanisława z firmy Alpla

    NIEDZIELA10.03

    9.00 + Walerię, Stefana Mastalskich, Bronisławę, Józefa Dąbrowskich,
    Annę Sygitowicz, Stefanię, Ludwika Zenke,Sabinę Rzeszowską

    11.30 w int Parafian
    15.30 Gorzkie Żale
    16.00 + Mariannę, Stanisława Hajduków, Zofię, Grzegorza
    Wyciszkiewiczów, Józefa Hajduka 13 r.


^^Do góry